01.12.2021

На платформі Дія.Бізнес запущено курс «Бізнес: сталий розвиток»

Навчальний курс «Бізнес: сталий розвиток» створено Мережею Глобального договору ООН в Україні у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, 12 Goal та сталими бізнесами України. 

Так, у курсі власними прикладами того, як включати елементи сталого розвитку у бізнес-моделі поділилися: Астарта, ДТЕК, МХП, Ґудвеллі Україна, Капарол Україна та Фармак.

Сім уроків по 7-15 хвилин охопили такі питання

  • що таке сталий розвиток і з чого починати його реалізацію в компанії;
  • як вибирати конкретні ЦСР; 
  • хто в компанії повинен бути лідером зі сталого розвитку;
  • як імплементувати ідеї сталого розвитку в усі бізнес-процеси компанії;
  • як ці інновації можуть допомогти бізнесу зростати;
  • як комунікувати та звітувати про сталий розвиток компанії.

Пройти курс можна безкоштовно, на порталі Дія.Бізнес

Генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук зазначила:

«Сталий розвиток — це основа для бізнесів, які хочуть масштабуватись, виходити на зовнішні ринки та залучати інвестиції. Ми переконані, що всі бізнеси мають бути сталими. Тому створили цей курс, і  сподіваємось, що якомога більше компаній зможуть його пройти і знайти тут для себе не лише натхнення до сталого розвитку, а  буквально дорожню карту з його досягнення».

Стратегія сталого розвитку, імплементована в бізнес-процеси, дає підприємству фінансовий результат через кращий доступ до ресурсів, надійні партнерства та лояльність стейкхолдерів.

Після проходженню курсу кожен учасник отримає сертифікат.

Нагадаємо, що з метою створення курсу у липні 2021 року Мережа Глобального договору ООН в Україні підписала з Міністерством цифрової трансформації України Меморандум про взаєморозуміння. 

Поширити новину: