20.08.2021

Ново Нордіск Україна приєднується до Глобального договору ООН

У серпні 2021 року данська медична компанія «Ново Нордіск Україна» стала членом Глобального договору ООН. Компанія зобов’язалась дотримуватися Десяти принципів Глобального договору за чотирма напрямами: захист прав людини, трудові відносини, охорона навколишнього середовища та боротьба з корупцією.

Ново Нордіск – це провідна світова медична компанія, що займається лікуванням цукрового діабету, ожиріння, рідкісних порушень згортання крові та ендокринної системи. Компанія розробляє інноваційні ліки для людей із хронічними захворюваннями вже близько 100 років, основою її діяльності в Україні є лікування цукрового діабету і розробка новітніх інсулінів. Глобально в компанії Novo Nordisk працює близько 43 100 співробітників у 80 країнах світу, в Україні ж команда складається зі 100 працівників у різних регіонах. Центральний офіс української філії знаходиться у Києві.

У Ново Нордіск є три основні стратегічні фокуси: інновації, доступ до лікування та профілактика. Усі три складові надзвичайно важливі для втілення в життя місії компанії – подолання діабету та інших хронічних захворювань. Не достатньо лише мати інноваційні ліки, треба зробити так, щоб якомога більше людей мали змогу ними користуватися. Недостатньо лише розробляти ліки від хвороб, важливо займатися профілактикою, бо навіть найкращі препарати повністю не замінять здоров’я. Щоб подолати діабет, недостатньо просто представити інноваційні лікі на ринку, треба комплексно підходити до проблеми.

Вже 27 років компанія присутня на ринку України. І усі ці роки Ново Нордіск підтримує Цілі сталого розвитку, співпрацює з медичною спільнотою та спільнотою пацієнтів, постійно веде діалог з органами державної влади, відповідальними за доступ до препаратів для українців, та підтримує екологічний рух в Україні.

«Приєднатися до Глобального договору ООН означає для нас ще раз підкреслити: ми готові і далі робити більше, аніж просто вести бізнес в Україні, ми хочемо бути справжнім партнером для лікарів, пацієнтів, влади та громадян нашої держави», – ділиться Владислав Мороз, генеральний директор Ново Нодіск в Україні.

Основними напрямками сталого розвитку, якими опікується Ново Нордіск в Україні, є забезпечення здорового способу життя та благополуччя людей, підтримка гендерної рівності, сприяння сталому економічному зростанню та продуктивній зайнятості, формування відкритості, безпеки, життєстійкості й екологічної стійкості міст, забезпечення раціонального споживання і виробництва, боротьба зі зміною клімату та його наслідками.

Поширити новину: