28.10.2021

Parimatch Ukraine приєднується до Глобального договору ООН

Компанія Parimatch Ukraine зобов’язалась дотримуватися 10 Принципів Глобального договору ООН та сфокусувалась на досягненні п’яти Цілей сталого розвитку, які стосуються економічної, екологічної та соціальної сфер.

У 2021 році Parimatch Ukraine стала першою ліцензійною онлайн беттінг-компанією в Україні. Стратегія розвитку заснована на європейських принципах відповідальної гри та кібербезпеки. Компанія реалізує масштабні проєкти у сфері спорту та розваг, розвиває таланти всередині компанії, а також впроваджує інноваційні підходи до створення комфортних умов праці. До того ж Parimatch Ukraine – найбільший інвестор у національний і регіональний спорт. Системна підтримка спортивної сфери, дотримання принципів відповідальної гри, розбудова партнерських відносин з державою, легальними операторами азартних ігор та суспільством – все це було враховано під час розгляду заяви про приєднання до Глобального договору ООН. 

Основними напрямками сталого розвитку компанії є забезпечення здорового способу життя та благополуччя людей, сприяння сталому економічному зростанню та продуктивній зайнятості і гідній праці, забезпечення якісної освіти та заохочення можливості навчання, боротьба зі зміною клімату та його наслідками, активізація роботи в рамках глобального партнерства в інтересах сталого розвитку.

«Parimatch Ukraine є досить унікальною компанією для українського ринку, і саме вона як єдиний легальний букмекер задає вектор руху для тих, що прийдуть у легальну нині сферу беттінгу за нею. Ми переконані, що сталий розвиток сприяє зростанню бізнесу будь-якого спрямування, і радіємо, що маємо серед учасників ГД ООН в Україні  компанію-лідера своєї сфери», – ділиться Тетяна Сахарук, генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні. 

«Ми повною мірою поділяємо 10 Принципів Глобального договору ООН і готові співпрацювати в напрямі розвитку та впровадження найкращих соціально-корпоративних практик, зокрема в індустрії азартних ігор. Статус першого і єдиного легального букмекера в Україні вимагає відповідальності, і рішення стати учасником Глобального договору ООН є значним кроком у напрямі сталого розвитку. Наша принципова позиція – працювати законно та прозоро, сплачувати податки, створювати нові робочі місця, змінювати сприйняття азартних ігор і імідж букмекерських компаній – знайшла відгук і діяльності Глобального договору ООН», – говорить Наталія Гілевич, СЕО Parimatch Ukraine.

Компанія є відповідальним роботодавцем, розвиває та популяризує спорт, підтримує молоді таланти та розвиває спортивну інфраструктуру у регіонах. У межах всесвітньої стратегії підтримки принципів відповідальної гри Parimatch Ukraine започаткувала масштабну платформу, присвячену Responsible Gambling: Вболівай серцем – грай головою! Першим амбасадором став всесвітньо відомий боксер Олександр Усик.

Поширити новину: