Shell в Україні відновлює роботу своєї АЗС поблизу Великої Димерки

05.02.2024

Компанія Shell в Україні рада повідомити про відновлення роботи своєї АЗС поблизу селища Великої Димерки на автошляху М01, що сполучає Київ та Чернігів. Її будівля була знищена в березні 2022 року під час боїв за Київщину. Після відновлення вона стала ще більш функціональною та знову готова вітати водіїв авто й подорожніх.

На оновленій АЗС є все необхідне для комфортної поїздки. Зокрема, водії можуть заправити авто високоякісним пальним: бензином А-95, дизельним пальним, газом, а також скористатися преміальною лінійкою Shell — V-Power 95, V-Power Racing 100 та V-Power Diesel. Для водіїв електромобілів на АЗС працює зарядна станція від Yasno E-mobility, яка має потужність АС 22 кВт та оснащена роз’ємом Type-2.

Для Shell важливо не тільки надавати високоякісні послуги та продукти, але й бути інклюзивною компанією. Відтак, оновлення АЗС поблизу Великої Димерки відбувалось з урахуванням потреб маломобільних груп населення. З турботою про довкілля команда Shell також встановила систему економічного освітлення території та приміщень АЗС.

«Я дуже радий бачити нову багатофункціональну АЗС на тому місці, де вона була зруйнована. Команда Shell в Україні зробила все можливе, щоби відбудувати та відкрити АЗС для наших клієнтів у якомога стислі терміни. Радіємо, що наші клієнти можуть знову завітати до нас у Великій Димерці», — зауважив Петер Керекдярто, генеральний директор Shell в Україні.

На АЗС Shell поблизу Великої Димерки водії та подорожні також мають змогу відпочити й зарядитися смачною їжею та напоями в м’якій посадковій зоні Shell Café. На місці працює і просторий магазин, у якому можна придбати все необхідне для авто та поїздки.

Поширити новину:
FacebookLinkedInTwitter