17.03.2021

Стипендії на навчання в Києво-Могилянській бізнес-школі

Києво-Могилянська бізнес-школа продовжує розбудовувати спільноту потужних керівників і вже втретє запускає Програму підтримки перспективних управлінців, які сприяють вирішенню важливих соціальних проблем у сферах охорони здоров’я, культури, освіти, екології, захисту прав людини та інших соціально важливих напрямах.

Цього разу програма відбудеться в оновленому та розширеному форматі, який дозволить ще більшій кількості керівників соціальних, благодійних, громадських та дотичних організацій отримати якісну освіту.

Стипендія kmbs — для навчання на MBA-програмах бізнес-школи

Це можливість для засновників і управлінців C-level, які працюють у зазначених вище сферах та мають від 3-ох років управлінського досвіду.

Стипендія покриває 75% вартості навчання на програмах.

Якщо ви відповідаєте усім критеріям та націлені на якісну персональну й професійну трансформацію — ми щиро чекаємо на знаймство з вами та вашою організацією.

Дедлайн для подачі на стипендію — 29 березня, а найближчий старт програм Presidents’ MBA та Executive MBA — 22 квітня.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ТА ПОДАТИ АПЛІКАЦІЮ

Стипендія kmbs — для навчання на програмах управлінського розвитку

Критеріями для отримання стипендії є так само діяльність у напрямах: культура, журналістика, екологія, освіта тощо, а також відповідність навчального запиту учасника контенту програми. Звісно, надважливою умовою є мотивація учасника, масштаб і амбітність його рішень та проєктів.

Стипендія покриває 75% вартості навчання на програмах управлінського розвитку.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ТА ПОДАТИ АПЛІКАЦІЮ

Поширити новину: