05.11.2021

У Лісабоні пройшла головна технологічна подія Європи – Web Summit

Вже третій рік поспіль столиця Португалії стає майданчиком для зустрічі  десятків тисяч техноспеціалістів з усього світу. Глобальний договір ООН на глобальному рівні є партнером Саміту, адже інноваційні технологічні ідеї завжди йдуть в ногу зі сталим розвитком.

За кількістю учасників Україна тут завжди була однією із найбільш представлених країн. Але цього року ми ще й вперше мали свій національний павільйон, який поєднав близько ста сервісних IT-компаній, стартапів, фондів, інвесторів та інноваторів.

Для того, щоб розширити міжнародну кооперацію Україна провела спеціальну презентацію “Hidden Gem: Ukraine’s Tech Ecosystem at a Glance”, яка увійшла до офіційної адженди Саміту і зібрала переповнений зал гостей з усього світу.

На завершення потужне представлення України підкреслила участь українського стартапу Effa у пів фіналі головного пітчингу Саміту.

Web Summit – це про розширення зв’язків і світогляду, про натхненні історії і найнесподіваніші інноваційні рішення, але найголовніше – це про людей, здатних створювати технології, які пришвидшують наш рух до досягнення Цілей сталого розвитку.

Поширити новину: