Україна вперше візьме участь у програмі ГД ООН SDG Pioneers

30.11.2021

Мережа Глобального договору ООН в Україні оголошує національний конкурс з відбору  професіоналів, відданих досягненню Цілей сталого розвитку (ЦСР).

Участь у  конкурсі можуть взяти тільки представники компаній-учасниць нашої Мережі. До 15 березня ми визначимо переможця як Піонера ЦСР в Україні. Після чого відібраний кандидат візьме участь в остаточному конкурсі Global SDG Pioneers, переможців якого буде відзначено під час Саміту лідерів (Leaders Summit) Глобального договору ООН у 2022 році.

Про програму SDG Pioneers

Щороку Глобальний договір ООН визначає SDG Pioneers — бізнес-лідерів, які здійснюють виняткову роботу з просування 17 Цілей сталого розвитку (ЦСР) шляхом впровадження Десяти принципів Глобального договору ООН щодо прав людини, праці, навколишнього середовища і боротьби з корупцією. У 2022 році Глобальний договір ООН знову відзначить професіоналів, які встановлюють амбітні цілі, масштабують їх і впливають на розвиток своїх компаній за допомогою принципоцентричного підходу.

Хто може подати заявку?

Ви бізнес-лідер, який просуває Цілі сталого розвитку за допомогою принципоцентричного підходу чи знаєте когось, хто це робить? Будь ласка, скористайтеся поданими  нижче формами, щоб номінувати себе чи колегу.

Заявки приймаються до 31 січня.

НОМІНУВАТИ СЕБЕ

НОМІНУВАТИ КОЛЕГУ

Переваги участі в конкурсі

  • Залучення та визнання співробітників. Програма дає компаніям можливість показати, як їхні співробітники просувають ЦСР і що вони дійсно є лідерами наступного покоління.
  • “Увімкнення” агентів змін для ЦCР. Лідерство в період до 2030 року вимагає агентів змін, а програма SDG Pioneers дає професіоналам унікальну можливість просувати власне бачення змін і впроваджувати їх у своїх організаціях.
  • Національне та глобальне визнання. SDG Pioneers отримають видимість і визнання за велику роботу, яку вони зробили для просування ЦCР.

Що отримають переможці конкурсу?

  • На локальному рівні компанії, навіть якщо не перейдуть на глобальний етап, можуть використовувати бонуси від місцевих мереж: підготовку шоу-кейсів, організацію менторства та участь у навчальних програмах.
  • На глобальному рівні для переможців конкурсу буде організована зустріч із виконавчою директоркою Глобального договору ООН Сандою Оджіамбо. Також переможцям конкурсу буде присвячена спеціальна сесія Саміту лідерів, флагманського заходу ГД ООН (торік на Саміт зареєструвалося 20 тис. осіб). Глобальний договір ООН розповідає про піонерів у своїх інформаційних листах та робить відео, присвячені історіям піонерів у галузі сталого розвитку.

У разі виникнення запитань звертайтеся до менеджерки програми Дар’ї Рубан: [email protected].

Поширити новину:
FacebookLinkedInTwitter