17.06.2021

Відбувся Leaders Summit 2021

Цьогорічний Саміт Лідерів від Глобального договору ООН тривав впродовж двох днів, 15-16 червня, безперервно. Участь у ньому взяли понад 20 тисяч учасників із усього світу: лідерів ООН, бізнесів, урядів та громадянського суспільства.

У межах Саміту Україна була представлена в чотирьох сесіях.


Сесія Gender Equality: Ukrainian Perspectives

В обговоренні взяли участь керівники українських компаній, які працюють над посиленням ролі жінок в бізнесі.

Генеральний директор StarLightMedia Михайло Царьов розповів, чому його компанія першою в Україні підписала WEPs і наскільки позитивно це вплинуло на розвиток StarLightMedia.

Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Україна, розповів, що в компанії Carlsberg немає ні нерівності, ні позитивної дискримінації. Жінки в цій компанії часто отримують вищу зарплатню, ніж чоловіки, оскільки все залежить винятково від якості роботи працівників.

Як представниця єдиної на сьогодні сфери в Україні, у якій домінують жінки, голова «Освіторії» і засновниця Новопечерської школи Зоя Литвин наголосила на тому, що будь-який гендерний дисбаланс негативно впливає на розвиток галузі, і наразі ми потребуємо рівного представництва чоловіків та жінок у сфері освіти.  Як відомо, на сьогодні 96% вчителів в Україні є жінками.

Також, на думку Зої, нам потрібно мати якомога більше історій успіху жінок в тих сферах, де вони ще не достатньо предствлені: наприклад, IT, уряд чи підприємництво. Так жінки розумітимуть, наскільки багато можливостей вони мають.

Генеральний директор BASF Україна Тіберіу Діма запевнив, що успіх його компанії значною мірою пов’язаний з тим, що BASF не має жодних упереджень стосовно гендеру своїх працівників. Крім того, наразі компанія працює над тим, щоб мати 30% жінок у найвищих ланках керівництві до 2030 року, адже жінки можуть привносити нові погляди на вирішення проблем.

Генеральна директорка Media Resources Management (MRM) Катерина Удут розповіла, що в групі компаній FILM.UA Group, до якої належить її компанія, є абсолютний гендерний баланс. Створюючи фільми про сильних та успішних жінок і даючи можливість жінкам створювати кіно та серіали, студія надихає мільйони українських жінок до розвитку.

Модерувала сесію генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук. Наприкінці сесії Тетяна розповіла, чому Глобальний договір ООН в Україні приєднався цьогоріч до програми Target Gender Equality:

«Торік, коли формувалася Наглядова Рада Договору, ми зіткнутися з тим, що практично всі СEO українських компаній є чоловіками. Усвідомлення цієї проблеми спонукало нас до негайних дій, і ми вже вдруге провели кампанію Ring the Bell for Gender Equality. На початку цього року лише п’ять українських компаній підписали WEPs, станом на сьогодні ця цифра потроїлась. Сподіваюся, спільно з учасниками Глобального договору ми й надалі працюватимемо над гендерною рівністю в Україні».


Сесія Capitalising on Innovation to fast-track SDGs in Eastern Europe

Ця сесія на Саміті Лідерів Глобального договору ООН пройшла під модерацією Олени Фроляк, амбасадорки екологічного напряму Глобального договору ООН в Україні, ведучої й головної редакторки «Фактів» на каналі ICTV. У ній взяли участь представники з Грузії, Сербії, Туреччини, Росії, Болгарії та Польщі. Україну на сесії представив Дмитро Сахарук, виконавчий директор ДТЕК.

Під час сесії мова йшла про виклики й можливості для бізнесу Східної Європи в імплементації Цілей сталого розвитку соціального та економічного спрямування під час пандемії COVID-19.

Представники банківської сфери, енергетики, видобувної та хімічної промисловості Східної Європи поділилися своїм досвідом впровадження інновацій у бізнес-процеси, а також розповіли про приклади партнерства, які сприяли інноваціям у їхньому бізнесі.

Дмитро Сахарук розказав про здобутки і плани ДТЕК:

«ДТЕК — найбільша енергетична компанія України. Інновація — частина нашої стратегії до 2030 року, яка базується на ESG-принципах. Ми підтримуємо принципи Європейського зеленого курсу і вважаємо, що декарбонізація — це не просто тренд для бізнесу, а необхідність. Тому основа нашої стратегії — стати карбоново-нейтральними до 2040 року».

Також Дмитро наголосив на ролі високопрофесійної команди компанії у втіленні амбітних цілей і розказав про DTEK Academy, найбільший корпоративний університет України, який вчить вибудовувати корпоративну культуру й допомагає людям здобувати необхідні навички для роботи в бізнесі.


Сесія Lessons Learned from the SDG Ambition Journey

У межах Саміту Лідерів учасники  SDG Ambition з України та Грузії підбили підсумки програми. Вони обговорили свій досвід участі в програмі: розказали про виклики, які виникли в процесі вибору ЦСР для роботи, а також — про висновки та проєкти, з якими вони завершили шестимісячну програму.

Ірина Фіщук, консультантка зі сталості Teple Misto & UNDP, зазначила, що участь у програмі дала їй розуміння того, що не можна почати роботу у сфері сталості, намагаючись охопити всі ЦСР одночасно, — варто обрати кілька Цілей для роботи й бути успішними в них. Під час програми Ірина працювала над напрямом «100 % відновлення ресурсів»:

«Тепле місто має дуже потужну бізнес-спільноту, тому сталий напрям було обрано такий, який міг би стати спільною ціллю для різних малих бізнесів».

Оксана Хомей, менеджерка з питань державного управління та зовнішніх зв’язків в Shell Retail в Україні, під час участі в SDG Ambition ділилася з колегами на роботі практичними знахідками у сфері сталого розвитку.

«Принципи сталості, до яких компанія Shell прагне сьогодні, є частиною корпоративної політики компанії з 1997 року. За рік пандемії відбулося переосмислення нашої роботи, і сталий розвиток став основою нашої стратегії», — розповіла Оксана.

Колеги з Грузії Біллі Ісіані, менеджер із маркетингу та зв’язків з громадськістю Orient Logic, та Кетеван Жванія, менеджерка з PR та цифрових комунікацій Efes Georgia і голова комісії з корпоративної соціальної відповідальності ICC Georgia, поділилися своїми сталими ініціативами, започаткуванню яких посприяла участь у SDG Ambition.


Сесія Uniting against Corruption: Launch of the UN Global Compact Anti-Corruption Collective Action Playbook

У межах сесії було запущено the UN Global Compact Anti-Corruption Collective Action Playbook, що є практичним збірником з колективних дій проти корупції.

Сесія була присвячена боротьбі з корупцією, що є однією з ключових перешкод для демократії, економічного зростання та сталого розвитку. Презентований плейбук готувався до запуску впродовж кількох років і містить конкретні кроки з подолання корупції для бізнесів та інших стейкхолдерів у цій сфері.

Участь у сесії взяв Сергій Деркач, керівник департаменту запобігання та виявлення корупції НАЗК, який заявив, що Україна підтримує антикорупційні ініціативи на державному рівні та буде підтримувати на міжнародному.

Також у межах свого виступу Сергій Деркач розповів закордонним колегам про співпрацю НАЗК з ГД ООН в Україні, яка полягає у роботі над створенням навчального Антикорупційного відеокурсу.

Поширити новину: