20.10.2021

ZEZMAN Group приєднується до Глобального договору ООН

У жовтні 2021 року компанія ZEZMAN стала членом Глобального договору ООН та зобов’язалася дотримуватися Десяти принципів Глобального договору за чотирма напрямами: захист прав людини, трудові відносини, охорона довкілля та боротьба з корупцією.

Група компаній ZEZMAN — одеський девелопер, що реалізує європейську концепцію «місто в місті». До проєктування житлових містечок ZEZMAN залучає не тільки українських та європейських архітекторів, дизайнерів і фахівців з урбаністики, а і представників місцевих громад. Сьогодні в портфелі проєктів групи компаній є житлове містечко Artville на 28 будинків із власним парком і комплексом Urban Market. Також до здачі готується перша черга житлового містечка KEKS, яке буде складатися з 40 будинків.

У фокусі компанії — створення міст майбутнього, що надихають людей жити краще, змінюють вигляд країни, а також позитивно впливають на економіку, розвиток суспільства та якість життя українців. «Місто майбутнього» — це екосистема, жителі якої при розумному вкладенні та споживанні ресурсів отримують високу якість життя. «Місто майбутнього» формує креативне, успішне, справедливе та відповідальне суспільство.

Уже 9 років компанія присутня на ринку України й підтримує Цілі сталого розвитку, співпрацюючи з усіма групами стейкхолдерів задля економічного зростання та сталого розвитку міст, інфраструктури і громад.

«Приєднатися до Глобального договору ООН означає для нас ще раз підкреслити: діяльність групи компаній ZEZMAN — це не поодинокі акції, а комплексний і цілісний підхід, який дає результати вже й дасть змогу реалізувати запити й очікування українців у найближчому майбутньому», — наголошує Борис Голденштейн, засновник та СЕО групи компаній ZEZMAN.

Основними напрямами сталого розвитку, якими опікується група компаній ZEZMAN, є забезпечення здорового способу життя та благополуччя людей, сприяння сталому економічному зростанню та продуктивній зайнятості, формування відкритості, безпеки, життєстійкості й екологічної стійкості міст, розвиток якісної, надійної і сталої інфраструктури, а також боротьба зі зміною клімату та його наслідками.

Поширити новину: