07.04.2018

Зустріч з консультантом ПАКТу з питань антикорупції

Протидія корупції — це один із принципів Глобального договору ООН. Всі учасники мережі повинні протидіяти всім її формам, включаючи здирництво та хабарництво. В рамках цього напрямку ми продовжуємо співпрацю з міжнародною громадською організацією ПАКТ, яку підтримує USAID. Організація розробляє стратегію анти-корупції для України, для чого шукає партнерів з бізнесу і громадського сектора.

18 квітня відбудеться зустріч з консультантом ПАКТ з питань подолання корупції, Юджин Спайро (Eugene Spiro) з США. Наразі він займається розробкою стратегії механізму підтримки структур, що займаються питаннями боротьби з корупцією. Метою зустрічі є ознайомлення українських компаній із планованою стратегією, включаючи різні бізнес-моделі.
Ми запрошуємо до діалогу ті бізнеси та громадські організації, які готові відігравати активну роль у підтримці адвокації та моніторингу в сфері протидії корупції в Україні.

Зустріч відбудеться 18 квітня, в середу, о 10.00 в коворкінг-центрі БЦ Леонардо (Київ, вул.Богдана Хмельницького 17/52).

Мова зустрічі — англійська!

У нас обмежена кількість місць, тому ми просимо Вас зареєструватися. Ви отримаєте підтвердження участі 16 квітня!

Поширити новину: