Опліч ХАБ

У такі складні для держави часи кожен з нас потребує особливої підтримки, саме тому Глобальний договір ООН в Україні втілив у життя проєкт «Опліч ХАБ» – ком’юніті-центр у Запоріжжі, в якому кожен зможе подбати про своє психологічне здоров’я завдяки різноманітним терапевтичним активностям. Мета «Опліч ХАБу» — об’єднати жителів Запоріжжя для взаємопідтримки та взаємодопомоги в умовах невизначеності. Ця ініціатива є продовженням проєкту Mental Help, що спрямована на надання безплатної психологічної допомоги українцям у непростий воєнний час.

«Опліч ХАБ» пропонує відвідувачам такі активності:

  • індивідуальні консультації з психологом;
  • групова арттерапія для дорослих;
  • групова арттерапія для дітей;
  • групова йога;
  • відкриті лекції та майстер-класи;
  • юридичні консультації.

У хабі працюють найкращі фахівці у сфері психології, арттерапії і йоги, які пройшли навчання від міжнародних експертів із Israel Trauma Coalition, UCLA та University of Denver. Усі активності «Опліч ХАБу» будуть абсолютно безплатними та конфіденційними.

Як узяти участь в активностях хабу?

Запрошуємо вас відвідати «Опліч ХАБ», який знаходиться за адресою вул. Добролюбова, 7, Запоріжжя.

Інформацію про розклад роботи хабу шукайте в Telegram-каналі та Viber-каналі.

Докладно про ініціативу читайте на сайті.

Записуватися на участь в активностях центру ви можете за телефоном +380 66 853 78 98 або завітавши у центр.

Партнери проєкту

Усе це стало можливим завдяки підтримці наших партнерів: гуманітарної ініціативи Групи Метінвест «Рятуємо життя», Запорізької обласної ради, компанії Епіцентр К, Carlsberg Ukraine, Caparol Ukraine, Групи компаній ФОКСТРОТ, Корпорації «Біосфера», а також Hungarian Interchurch Aid, Anxiety and Depression Association of America, UCLA, The University of Denver, Israel Trauma Coalition, Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г. Магарата, Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Тетяна Сахарук, генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні, наголосила:

«Єднання і взаємодопомога на всіх рівнях і в усіх сфера — от що допоможе нам як нації перемогти в цій війні. Ми раді відкрити «Опліч ХАБ» у Запоріжжі, стоячи пліч-о-пліч із партнерами. Разом ми створили для запоріжців місце психологічної безпеки. Тут ви зможете відкритися і поділитися страхами, а також відчути себе частиною спільноти і віднайти в собі сили витримати виклики нашого сьогодення. Фахівці хабу пройшли навчання з психологічної допомоги від найкращих світових експертів. Ви можете їм довіряти й покладатися на їхню допомогу».

Опліч ХАБ працює на благо містян, щоб кожен зміг подбати про своє ментальне здоров’я, адже усі ми проходимо крізь скрутні часи. Головне – триматися пліч-о-пліч.

Маргарита Богданова
Координаторка ком'юніті-центру «Опліч ХАБ»

Новини проєкту