480 000 євро для 12 МСП

12 малих та середніх підприємств отримають грант на суму до 40 000 € кожен та консультаційну підтримку в межах програми EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП від ЄС та Німеччини.


Мета проєкту  — підтримати інноваційні малі та середні підприємства з високим експортним та інноваційним потенціалом через фінансову та консультаційну допомогу, і таким чином сприяти економічній стабільності та відновленню країни.

Проєкт реалізується для українських МСП у секторах:

      ➡ переробної промисловості (харчова, легка промисловість, машинобудування, будівництво, виготовлення меблів тощо);

      ➡ креативної індустрії (мода, дизайн тощо);

       інших галузей, не згаданих вище, з експортним та інноваційним потенціалом.

Пріоритет буде надаватися підприємствам, які дотримуються принципів циркулярної економіки, зеленої економіки, екологічно чистого виробництва, енергоефективності, відновлювальної енергетики.

У межах проєкту МСП на свій запит зможуть отримати експертну консультанційну підтримку, яка допоможе подолати бар’єри на шляху до розвитку експорту та інновацій

Гранти надаються на строк до 6 місяців та можуть бути спрямовані на задоволення основних потреб МСП: просування експорту, дослідження і розробки (R&D), сертифікацію, тестування та перевірку, реєстрацію та захист прав інтелектуальної власності, а також маркетингові послуги та інші потреби, передбачені умовами проєкту.


КОМАНДА ПРОЄКТУ

 

КЕРІВНИЦЯ ПРОЄКТУ
Оксана Кавтиш

 

 

 

МЕНЕДЖЕРКА ПРОЄКТУ
Катерина Денісова

 

 

 

 

КОМУНІКАЦІЙНА МЕНЕДЖЕРКА ПРОЄКТУ
Марія Козинець

 

 

 

 

 


КОНТАКТИ

[email protected]


Довідкова інформація:
12 грантів до 40 000 євро кожен надаються у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Партнер з виконання –  Громадська спілка «Мережа Глобального договору в Україні» (ГС «Мережа ГД в Україні»).

Зміст матеріалу є виключною відповідальністю ГС «Мережа ГД в Україні» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.

#eu4business, #StandForUkraine, #gizSME

Новини проєкту