12 малих та середніх підприємств отримають грант на суму до 40 000 € кожен та консультаційну підтримку в межах програми EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП від ЄС та Німеччини.
Мета проєкту — підтримати інноваційні малі та середні підприємства з високим експортним та інноваційним потенціалом через фінансову та консультаційну допомогу, і таким чином сприяти економічній стабільності та відновленню країни.
➡ переробної промисловості (харчова, легка промисловість, машинобудування, будівництво, виготовлення меблів тощо);
➡ креативної індустрії (мода, дизайн тощо);
➡ інших галузей, не згаданих вище, з експортним та інноваційним потенціалом.
Пріоритет буде надаватися підприємствам, які дотримуються принципів циркулярної економіки, зеленої економіки, екологічно чистого виробництва, енергоефективності, відновлювальної енергетики.
У межах проєкту МСП на свій запит зможуть отримати експертну консультанційну підтримку, яка допоможе подолати бар’єри на шляху до розвитку експорту та інновацій.
Гранти надаються на строк до 6 місяців та можуть бути спрямовані на задоволення основних потреб МСП: просування експорту, дослідження і розробки (R&D), сертифікацію, тестування та перевірку, реєстрацію та захист прав інтелектуальної власності, а також маркетингові послуги та інші потреби, передбачені умовами проєкту.
КОМАНДА ПРОЄКТУ
КЕРІВНИЦЯ ПРОЄКТУ
Оксана Кавтиш
МЕНЕДЖЕРКА ПРОЄКТУ
Катерина Денісова
КОМУНІКАЦІЙНА МЕНЕДЖЕРКА ПРОЄКТУ
Марія Козинець
КОНТАКТИ
Довідкова інформація:
12 грантів до 40 000 євро кожен надаються у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Партнер з виконання – Громадська спілка «Мережа Глобального договору в Україні» (ГС «Мережа ГД в Україні»).
Зміст матеріалу є виключною відповідальністю ГС «Мережа ГД в Україні» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.