Communication on Progress (CoP)

Звітування щодо прогресу для компаній-учасниць 

Communication on Progress (CoP)  це обов’язкове публічне та щорічне звітування компаній-учасниць Глобального договору ООН, яке є основним механізмом для демонстрації прогресу, досягнутого щодо Десяти принципів Глобального договору ООН і Цілей сталого розвитку (ЦСР).

Починаючи з 2023 року компанії будуть демонструвати свій прогрес на новій платформі, яка буде відкрита для учасників уже з 27 березня.

Механізм Communication on Progress вимагає подання заяви виконавчого директора, а також заповнення онлайн-анкети щодо корпоративних дій, пов’язаних із Десятьма принципами та ЦСР.

Стандартизована анкета CoP дає змогу учасникам:

▪ зміцнювати довіру та цінність бренду, демонструючи свою відданість корпоративній стійкості, Десяти принципам і ЦСР;

▪ вимірювати та демонструвати прогрес послідовним та узгодженим способом;

▪ зміцнювати довіру та будувати більш прозорі відносини з інвесторами та партнерами;

▪ здобути знання, навчатися та постійно покращувати свою діяльність;

▪ отримати доступу до одного з найбільших у світі джерел безкоштовних і загальнодоступних даних про стійкий розвиток.

Вимоги для звітування:

  • Заповнення онлайн-анкети

Кожна компанія-учасниця ГД ООН має заповнити стандартизовану онлайн-анкету для розкриття прогресу, досягнутого у сферах трудових відносин, прав людини, охорони довкілля та боротьби з корупцією.

  • Заява виконавчого директора

Поданням електронної заяви виконавчий директор висловлює підтримку Глобальному договору ООН і підтверджує роботу компанії над Десятьма принципами.

Період подання

Цього року компанії мають подати звітність із 27 березня до 15 липня 2023 року на онлайн-платформі, що буде доступна на сайті.

Ті компанії, які не подадуть онлайн-анкету та заяву виконавчого директора до 15 липня, отримають статус «неактивний». Якщо компанія-учасниця подасть звітність до 31 грудня 2023 року, її статус буде замінено на «активний».

Анкета для ознайомлення з переліком питань

Гайдбук

Шаблон заяви

Часті питання та відповіді

Якщо маєте додаткові запитання, звертайтеся до менеджерки з комунікацій Аліни Абраменко: a.abramenko@globalcompact.org.ua.

 

 

Аліна Абраменко
Менеджерка з комунікацій

Новини проєкту

10.02.2023