Епіцентр

Сфера діяльності:

Ритейл

К-сть співробітників:

38 000

Дата приєднання:

27.04.2023

Категорія:

Бізнес

Епіцентр є найбільшим ритейлером України за об’ємом торговельних площ з широкою географічною представленістю, де працює 38 тисяч людей. При цьому компанія прагне створити максимально ефективну бізнес-екосистему, інвестуючи не тільки у роздрібну мережу, але й в логістику та виробництво. Окрім цього, компанія продовжує підтримувати тисячі вітчизняних постачальників продукції, малих та середніх підприємств.

Уся діяльність Епіцентру з початку створення спрямована на відповідальність та екологічність. Це 20 років успішного бізнесу в Україні на підтримку економіки країни, вітчизняних виробників та мільйонів покупців, починаючи від історичного відкриття першого Епіцентру у 2003 році у столиці України до відкриття інноваційних торгових центрів вже під час війни у 2022 році у Києві та Львові.

Попри повномасштабне російське вторгнення мережа торговельних центрів «Епіцентр» продовжує працювати, допомагати країні, забезпечувати українців всіма необхідними товарами.

В час війни Епіцентр реалізував масштабну благодійну ініціативу «Рятуємо життя» та передав 50 реанімобілів медикам у різні регіони країни, насамперед у прифронтові. Протягом перших місяців російської агресії Епіцентр спільно з місцевою владою створив три гуманітарних хаби, де було опрацьовано тисячі тон гуманітарної допомоги для сотень тисяч переселенців. Загальна сума допомоги країні в час війни склала понад 1 млрд грн.

Ціль сталого розвитку