Львівський IT Кластер

Сфера діяльності:

ІТ

К-сть співробітників:

48

Дата приєднання:

02.10.2023

Категорія:

Бізнес-асоціація

Львівський IT Кластер — найбільша техасоціація України, яка обʼєднує більш ніж 270 компаній і стартапів та понад 90 000 спеціалістів. Кластер працює над розвитком технологічної галузі в регіоні та країні разом із представниками влади та освіти. Більш ніж 11 років спільнота розвиває проєкти, спрямовані на соціально важливі галузі для ІТ-індустрії, такі як освіта, право, інфраструктура, промоція.

Зараз у Львівському IT Кластері працює 48 висококваліфікованих спеціалістів. Головне представництво спільноти знаходиться у Львові. Минулоріч Кластер відкрив Офіс взаємодії в Києві. Його мета — підсилити та покращити взаємодію техгалузі з владою різних рівнів.

У березні 2022 року, у відповідь на повномасштабне вторгнення Росії, Львівський ІТ Кластер започаткував ініціативу Victory Projects. Це низка проєктів, спрямованих на підтримку бізнесу, військової, критичної та цивільної інфраструктури, а також зміцнення безпеки регіону. За цей час спільнота Львівського ІТ Кластера спрямувала на проєкти перемоги понад 90,5 мільйонів гривень, що еквівалентне майже 2,7 мільйонам доларів.

Ціль сталого розвитку