Atmosfera

Сфера діяльності:

Відновлювана енергія

К-сть співробітників:

150

Дата приєднання:

27.04.2023

Категорія:

Бізнес

Atmosfera – це провідна українська компанія, яка займається проєктуванням, встановленням та обслуговуванням сонячних електростанцій для домогосподарств і бізнесів.

За 16 років своєї роботи компанія Atmosfera навчила 1200 проєктувальників та інсталяторів сонячних електростанцій, співпрацюючи з технічними університетами по всій країні. Співпраця з університетами є надважливою для сталого розвитку професійної спільноти та забезпечення високої якості клієнтського досвіду. Atmosfera стала співзасновником галузевої спілки, аби допомагати державі формувати законодавство, яке сприятиме сталому розвитку галузі. Компанія також постійно працює над підвищенням обізнаності серед споживачів сонячної енергетики.

Основними напрямами сталого розвитку, якими опікується Atmosfera, є розбудова сталої енергосистеми України за допомогою відновлюваної енергії, формування партнерств заради сталого розвитку, надання якісної професійної освіти, сприяння економічному зростанню та продуктивній зайнятості.

Компанія ставить амбітні цілі на найближчі роки – сприяння сталому розвитку міст та громад у контексті післявоєнного відновлення, забезпечення відповідального споживання, а також боротьбу зі зміною клімату та його наслідками.

Ціль сталого розвитку