ГД ООН став фіналістом конкурсу Anti-Corruption Collective Awards 2022

10.06.2022

Базельський інститут уперше відзначить організації та ініціативи, які демонструють видатні досягнення, новітні передові практики та інновації у сфері колективних дій для боротьби з корупцією та підвищення стандартів доброчесності бізнесу. У конкурсі Anti-Corruption Collective Awards 2022 взяли участь 37 антикорупційних ініціатив з усього світу. Глобальний договір ООН Україні став його фіналістом у номінації «Inspirational Newcomer 2022» («Новачок, який надихає 2022»).

Ініціативи, які вийшли у фінал конкурсу, беруть участь у відкритому голосуванні, яке визначить переможців Anti-Corruption Collective Awards 2022. ВІДДАЙТЕ СВІЙ ГОЛОС за Глобальний договір ООН в Україні! Голосування триває до середи 22 червня, 23:59 (CEST).

Будь ласка, зверніть увагу, що кожен відвідувач сторінки може голосувати один раз. Ви можете звернутися до нового вебсайту Базельського Інституту, щоби дізнатися більше про відбір фіналістів та процес голосування.

Результати конкурсу будуть оголошені під час заходу, який організовує Базельський інститут з управління за підтримки Siemens Integrity Initiative. Конференція збере разом провідних діячів державного та приватного секторів, а також міжнародних, наукових та некомерційних організацій, щоби цьогоріч дослідити тему «Як запровадити колективні дії, щоби досягти чистого, справедливого та сталого ділового середовища для всіх».

Конференція відбудеться 30 червня — 1 липня 2022 року в кампусі Базельського університету у Швейцарії.

Про антикорупційну ініціативу колективних дій ГД ООН в Україні

Наша ініціатива спрямована на підвищення прозорості бізнесу та приватно-державної співпраці в боротьбі з корупцією в Україні. У рамках ініціативи було сформувала робочу групу, яка складається з експертів із державного та приватного секторів. Ми вибудували партнерство з Національним агентством із питань запобігання корупції (НАЗК) для розробки набору рекомендацій та онлайн-курсу для українського бізнесу — антикорупційного курсу з елементами гейміфікації, що є інноваційним підходом у боротьбі з корупцією в Україні. Курс буде розповсюджуватися через державну платформу Дія.Бізнес.

Ми випустили посібник «Боротьба з корупцією: колективні дії», який містить рекомендації для МСП щодо боротьби з корупцією в ланцюгах постачань. ГД ООН в Україні також проводить щорічний Тиждень боротьби з корупцією та ініціював Меморандум про спільні антикорупційні дії в Україні, який уже підписали 36 компаній та неурядових організацій, що заявляють про підтримку підвищення рівня прозорості та доброчесності в українському бізнес-середовищі. У межах антикорупційної програми ми запустили серію публікацій «Уроки ділової доброчесності під час війни», у яких експерти з приватного та державного секторів дають поради щодо прозорого ведення бізнесу в ситуаціях невизначеності.

Незважаючи на нинішню кризу в Україні, ГД ООН в Україні та партнери рухаються вперед, усвідомлюючи роль бізнесу у вибудові сталого майбутнього.

Поширити новину:
FacebookLinkedInTwitter