Глобальний Договір ООН в Україні

 

Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об’єднаних Націй — це заклик до компаній будувати свою діяльність та стратегію на основі десяти універсальних принципів у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією.

Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН завдяки відповідальній корпоративній практиці.

Маючи понад 12000 комерційних компаній та 3000 підписантів, що не є підприємницькими організаціями і базуються в більш ніж 160 країнах та в 69 локальних мережах, це найбільша ініціатива корпоративно відповідальних учасників, що об’єднує бізнеси для творення кращого світу.

Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact та об’єднує компанії, що впроваджують у свою діяльність 10 принципів  та виступає транслятором Цілей Сталого Розвитку. Мережа Глобального Договору в Україні є діалоговою платформою бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організації, органів місцевого самоврядування та уряду.

Глобальний договір ООН в Україні проводить заходи, що підсилюють партнерську взаємодію свідомих бізнесів, організовує навчання щодо принципів Сталого розвитку, реалізує міжнародні ініціативи.