Назад до програм
21.04.2020

SDG Ambition

23 січня 2020 року у Давосі UN Global Compact започаткував SDG Ambition – глобальну ініціативу, мета якої – підтримати компанії у впровадженні Цілей сталого розвитку у серце бізнесу.

SDG Ambition запроваджує зовнішньо-орієнтований підхід, націлений на потреби компаній, що поставили собі за ціль стати сталим підприємством.

Ініціатива, підтримана компаніями SAP та Accenture, забезпечить організації управлінською структурою, щоб допомогти їм включити сталий розвиток та ЦСР до їх бізнес-процесів, вимірювати та керувати їх діями.

Цілі Сталого Розвитку не стануть реальністю без великої амбіції, такої як повна інтеграція у всі компанії. Ми сподіваємось, що SDG Ambition встановить нову норму для світової спільноти бізнесу, що є сміливішою і більш стратегічною у зусиллях щодо отримання світу, якого ми прагнемо.», – Ліз Кінго, Генеральний директор Глобального договору ООН.

Мережа ГД ООН, розташована у більш ніж 60 країнах, запустила впровадження ініціативи. Ціль SDG Ambition – залучити більше 1000 компаній з різних сфер і більш ніж з 40 країн, сфокусувати їх зусилля щодо сталого розвитку на стійких стратегіях і бізнес-моделях.

На підтримку ініціативи SDG Ambition Глобальний Договір ООН запустив веб-рішення SDG Action Manager.

SDG Action Manager розширює можливості різного розміру компаній з усього світу, щодо прискорення їх власного прогресу у досягненні Глобальних Цілей через свідомі дії.

Розроблена B Lab та UN Global CompactSDG Action Manager об’єднує Оцінку впливу від B Lab, 10 принципів Глобального договору та Цілі сталого розвитку, щоб зробити можливим змістовну бізнес-дію через динамічний самоаналіз, бенчмаркінг та поліпшення.

Доступ до SDG Action Manager безкоштовний для компаній з усього світу. Інформаційне наповнення створено завдяки роботі та зворотному зв’язку багатьох стейхолдерів, включно експертів з корпоративного сталого розвитку, громадянського суспільства, ООН та академії; і натхненний спільнотою схваленою В Corporation та за участі компаній Глобального Договору ООН.

Доступ до SDG Action Manager: unglobalcompact.org/sdgactionmanager.

Контактна особа програми