Mental Help

Щоби зробити психологічну допомогу для українців доступною та зручною, Глобальний договір ООН в Україні запустив проєкт «Mental Help». Його мета — надати безкоштовно психологічні послуги людям, які постраждали від війни Росії проти України.

Воєнна агресія Росії завдала непоправних наслідків не тільки фізичному, але і психологічному здоров’ю українців. За даними Міністра охорони здоров’я, 15 млн українців потребуватимуть психологічної допомоги. Серед них — і діти, і дорослі, і люди літнього віку. На жаль, не всі українці можуть дозволити собі оплатити послуги професійного психолога. Але всі вони заслуговують на психологічну підтримку й піклування.

Наразі наша команда фахових психологів провела вже понад 19 000 безкоштовних консультацій, надавши психологічну підтримку понад 4 000 українців. 89% клієнтів зазначили, що після консультації їхній рівень стресу знизився.

Як отримати психологічну допомогу?

Від сеансу зі спеціалістом вас відділяють усього декілька кліків:

  1. Зайдіть на наш сайт: https://mentalhelp.com.ua/
  2. Перегляньте профілі психологів і виберіть того, хто найкраще підходить саме вам.
  3. У профілі психолога забронюйте точний час приватного сеансу. Для цього заповніть коротку форму зі своїми контактними даними.
  4. У зазначений час приєднайтеся до онлайн-зустрічі з психологом через посилання, яке прийде вам на електронну пошту.

Консультація буде відбуватися через Google Meet. Усі консультації є безкоштовними та конфіденційними.

«Зараз на платформі працює 15 психологів. Це фахівці, які мають психологічну освіту, досвід роботи від 3 років, а також є учасниками профільних асоціацій. Усі наші психологи регулярно відвідують супервізії. Це обов’язкова умова для роботи на платформі, бо ми стежимо, щоб вони не вигорали й могли працювати далі. Якщо бачимо якісь труднощі, то проводимо ротацію», — зазначає генеральна директорка ГД ООН в Україні Тетяна Сахарук.

Перед сесією з психологом:

  1. Занотовуйте питання, які хочете поставити під час сеансу.
  2. Переконайтеся, що під час сеансу ви будете в тихому та безпечному місці.
  3. Упевніться, що маєте стабільне інтернет-з’єднання.

Після сесії:

  1. Дайте собі час обміркувати результати сеансу.
  2. Виконайте домашні завдання, які ви отримали від фахівця.
  3. За потреби ви можете забронювати наступні сеанси через платформу.

Проєкт не лише допомагає українцям впоратися з травмами війни й повернути психологічне здоров’я. Він також забезпечує роботою психологів і в такий спосіб підтримує добробут наших співгромадян.

Наші партнери

Реалізація проєкту стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

Також ми вдячні партнерам, які допомогли нам на початку заснування платформи, серед них: UKRSIBBANK BNP Paribas Group, корпорація Schneider Electric, агенція Fondation de France та Глобальний договір ООН у Франції.

Якщо ви також хочете допомогти проєкту «Mental Help» розвиватися, напишіть нам: [email protected].

Якщо ви хочете зробити благодійний внесок, який піде на оплату роботи фахівців, ви можете зробити це за посиланням.

 

Відгуки про проєкт

Хочу подякувати психологині платформи за те, що витягнула мене з депресії та тривоги без жодних ліків і допомогла зрозуміти себе. Я знов насолоджуюсь життям, знайшла сили в собі, вчусь себе розуміти та приймати, подолала тривогу, зникла апатія.

За результатами нашої роботи з психологом платформи я стала більш усвідомленою, тепер я розумію свої бажання, емоції, почуття. Позбулася завищених вимог до себе й до людей, менше чекаю і більше приймаю. Якщо все ж таки з’являється тривога, то я знаю, як собі допомогти та зменшити її. Для мене це все великий прогрес, якість життя практично повернулася до довоєнного стану.

Сеанси з психологинею повернули мене до життя та надали яскравих барв!

Відгуки про проєкт

icon
Завдяки підтримці партнерів проєкт вдалося розширити, щоби якомога більше українців змогли вилікувати травми, відновити психологічне здоров’я й повернутися до повноцінного життя.
Даша Попко
Менеджерка проєкту Mental Help