SDG Ambition

Програма «SDG Ambition» — це 6-місячний навчальний інтенсив, що проводиться з ініціативи Глобального договору ООН, за підтримки партнерів програми – SAP та Accenture. 

Ця програма є інноваційним інструментом, спрямованим на інтеграцію Цілей сталого розвитку (ЦСР) та Десяти принципів Глобального договору ООН у бізнес-стратегію компанії, її операційну діяльність, звітність та комунікацію з партнерами програми.

Після пандемії COVID-19 бізнеси стоять перед вибором: повернутися у світ, який ми знали раніше, або рішуче діяти з проблемами, що роблять нас вразливими до майбутніх криз. Компанії у всьому світі мають унікальне вікно можливостей для розробки пост-пандемічних бізнес-стратегій, які повністю інтегрують ЦСР і посприяють створенню більш інклюзивного та сталого суспільства.

Опис програми:

Програма «SDG Ambition» є безкоштовною та відкритою для усіх учасників Глобального договору ООН в Україні.

Кожна компанія, яка братиме участь у «SDG Ambition», призначає до 3 учасників програми:

  • Учасник 1 бере участь у офіційних заходах, тренінгах та семінарах і працює над визначенням конкретних показників конкретних Цілей сталого розвитку, до яких буде прагнути компанія;
  • Учасник 2 бере участь у офіційних заходах, тренінгах та семінарах  та впродовж програми відповідає за збір інформації щодо втілення і реалізації Цілей сталого розвитку;
  • Учасник 3 – Чемпіон бере участь в офіційних заходах, тренінгах та семінарах і забезпечує належну комунікацію всіх учасників проєкту з вищим керівництвом компанії (Чемпіоном може бути також СЕО компанії).

Програма «SDG Ambition» надає якісну інформаційну і технічну підтримку компаніям-учасникам Глобального договору ООН на шляху до визначення своєї амбіції, спрямованої на досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР).

Завдяки тренінгам, семінарам, цікавим заходам та веб-рішенням учасники програми «SDG Ambition» зможуть всередині компанії розробити стратегію сталого розвитку, зробити якісний аналіз своїх показників, що стосуються глобальних цілей, та втілити конкретні результати у повсякденну операційну діяльність.

Програма поділена на 3 модулі. 

У межах кожного з них учасники можуть очікувати на поєднання сеансів на вимогу, глобальних майстер-класів онлайн та обговорень з колегами з України офлайн. 

В середньому, за один модуль учасники отримають 2-3 години занять на вимогу та 3-4 години полегшених майстер-класів.

Час, витрачений на самостійну діяльність, буде різним для кожної компанії, але в середньому він становитиме від 2 до 5 годин роботи, яку слід завершити між онлайн-сесіями.

Загалом, за 6 місяців учасники присвячують програмі SDG Ambition близько 30 годин часу.

Завдяки програмі «SDG Ambition» компанія зможе прискорити запуск проєктів зі сталого розвитку, що передбачають екологічну, соціальну та управлінську сталість і, відповідно, швидше отримувати практичні досягнення та відчувати покращення, звітувати про реальні досягнення.