SDG Pioneers

Щороку Глобальний договір ООН визначає SDG Pioneers — бізнес-лідерів, які здійснюють виняткову роботу з просування 17 Цілей сталого розвитку (ЦСР) через впровадження Десяти принципів Глобального договору ООН щодо прав людини, праці, довкілля і боротьби з корупцією. 2022 року Глобальний договір ООН в Україні також узяв участь у конкурсі.

2 червня, під час Саміту лідерів Глобального договору ООН у Нью-Йорку, були визначені переможці конкурсу SDG Pioneers. Нашу країну на глобальному рівні представив Віктор Іванчик, засновник та генеральний директор агропромхолдингу Астарта. Він переміг у національному відборі конкурсу, пройшовши два етапи відбору й заручившись одностайною підтримкою експертного журі. У фінальному етапі конкурсу Віктор Іванчик був оголошений переможцем у номінації 2022 SDG Pioneer for Sustainable Business Strategy за досягнення у просуванні Цілей сталого розвитку.

«Для мене честь і відповідальність представляти Україну на міжнародній арені Глобального договору ООН. Війна поставила надскладні виклики для України і вплинула на пріоритизацію Цілей сталого розвитку, — говорить Віктор Іванчик. — Тому зараз команда Астарти фокусує свої зусилля переважно на соціальній сфері: збереженні людських життів, захисті прав і свобод людини, подолання голоду та бідності, питаннях миру, справедливості».

У конкурсі SDG Pioneers могли взяти участь лише представники компаній-учасниць Глобального договору ООН. Компанія Астарта приєдналася до української локальної Мережі ще у 2008 році і стала однією з перших компаній в Україні, в основі діяльності яких закладені принципи сталого розвитку.

Дар'я Рубан
Менеджерка проєкту SDG Pioneers