Назад до програм
17.02.2021

Target Gender Equality

Target Gender Equality (TGE) – це флагманська глобальна ініціатива впливу, що закликає та підтримує компанії встановити амбітні цілі участі та лідерства жінок у бізнесі. 

Глобальний «дзвін» символізує відкриття чи закриття бірж і має на меті привернути увагу приватного сектору до ключової ролі, яку він може відігравати у просуванні гендерної рівності для досягнення 5 Цілі сталого розвитку. Завдання 5.5 цієї Цілі полягає у забезпеченні всебічної і реальної участі жінок та рівної для них можливості для лідерства на всіх рівнях прийняття рішень у політичному, економічному та суспільному житті.

Крім того, захід Ring the Bell покликаний підвищити обізнаність про принципи розширення прав і можливостей жінок (Women Empowerment Principles – WEPs).

WEPs – це набір принципів, що є інструментом для керівництва бізнесів у сприянні гендерній рівності та розширенні можливостей жінок на робочому місці, ринку праці та в суспільстві.  Розробили принципи Глобальний договір ООН та ООН Жінки у 2010 році. Вони були затверджені після консультацій зі стейкхолдерами і відповідають міжнародним стандартам праці та прав людини.

Приєднуючись до спільноти WEPs, генеральний директор засвідчує свою прихильність до Цілей сталого розвитку ООН. Так, найвище керівництво компанії починає працювати над розширенням можливостей жінок, які у ній працюють. Це включає: рівну оплату праці за однакову якість виконаного завдання, практику гендерної збалансованості у ланцюгах поставок та нульову толерантність до сексуального домагання на робочому місці.

Контактна особа програми
Аліна Коновальченко
Менеджерка з розвитку партнерств