ДТЕК інтегрував відеокурс «Антикорупція» від ГД ООН в Україні на внутрішню платформу компанії

22.09.2023

Група ДТЕК інтегрувала відеокурс «Антикорупція» від Глобального договору ООН в Україні на внутрішній портал. За перший тиждень курс пройшли 1200 співробітників, серед яких як працівники виробничих напрямів, як-от енергетики та механіки, так і керівники різних рівнів: очільники департаментів, головні інженери та начальники дільниць.

Відеокурс «Антикорупція» випустив Глобальний договір ООН в Україні в рамках програми Anti-Corruption Collective Action. Його мета — випрацювати принципи доброчесної роботи малих та середніх підприємств, а також підвищити свідомість щодо корупційних ризиків на різних операційних рівнях у великих компаніях.

Розроблення курсу тривало понад два роки. До роботи над ним долучилися понад 50 українських експертів із приватного та державного секторів. Компанія ДТЕК входила в робочу групу і брала безпосередню участь у розробленні навчальної частини курсу. Саме тому її керівництво без вагань запровадил цей освітній серіал як складову навчання своєї великої команди.

Олексій Поволоцький, директор із корпоративного управління та комплаєнс ДТЕК, підкреслює, що курс дав можливість співробітникам подивитись на тему корупції ширше, ніж лише як на впровадження комплаєнс-контролів. Курс нагадує, що ключові підходи з антикорупції однакові як для малих та середніх підприємств, так і для великих українських та міжнародних компаній. Олексій Поволоцький додав:

«Побудова чесного та прозорого бізнесу залежить від кожної людини в компанії, а не лише від менеджменту або акціонерів. Дії кожного співробітника напряму впливають на діяльність бізнесу, тож усі мають чітко розуміти правила протидії корупції та застосовувати їх у своїй щоденній роботі».

У ДТЕК переконані, що інтегрування зовнішніх курсів, як от «Антикорупція», на внутрішні платформи компанії може стати якісним доповненням до освіти співробітників на підприємстві.

Освітній серіал «Антикорупція» створено за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Офісу з розвитку підприємництва та експорту. Переглянути його можна на порталі Дія.Бізнес та платформі Дія.Цифрова освіта.

 

Поширити новину:
FacebookLinkedInTwitter