01.04.2021

Події від ГД ООН в Україні. Плани на квітень і головне у березні

Цьогоріч ми запрошуємо презентувати найкращі практики партнерства учасників Глобального договору ООН з усього східноєвропейського регіону!

Взяти участь у конкурсі можуть представники приватного сектору, місцевого органу влади чи некомерційної організації, які реалізували соціальний проєкт у партнерстві з представником іншої групи зацікавлених сторін. Заповнені заявки приймаються до 1 вересня 2021 року.

Усі деталі та аплікаційні форми НА НАШОМУ САЙТІ.22 квітня святкуємо Всесвітній день Землі

З цієї нагоди Глобальний договір ООН в Україні спільно з Економіка+ проведе спеціальний діловий захід «Саміт сталого розвитку». У рамках саміту будуть відзначені найкращі проєкти сталого розвитку та випущено спеціальний номер «ТОП 100. Рейтинги найбільших», до якого увійде 25 компаній, що брали участь в голосуванні. Крім того, під час cаміту ми проведемо дискусію на тему «Європейська зелена угода – очікування і можливості: з погляду влади і бізнесу».

Дискусія пройде 22 квітня з 10:50 до 11:50. Усі деталі згодом. А поки – Save the Date!


Триває набір на програму Target Gender Equality

Глобальна програма Target Gender Equality спрямована на підвищення представництва та лідерства жінок у бізнесі. Україна приєдналася до цієї глобальної ініціативи вперше, і стала однією з 45 країн-учасниць. Завдяки спрощеному аналізу результативності, майстер-класам з розбудови потенціалу, рівноправному навчанню та діалогу між зацікавленими сторонами, програма дасть учасникам поштовх до сміливих дій у встановленні та досягненні амбіційних корпоративних цілей щодо представництва та лідерства жінок.

ДЕТАЛІ ТА РЕЄСТРАЦІЯ 


Відкрито реєстрацію на UN Global Compact Leaders Summit 2021

Цьогорічний Саміт лідерів Глобального договору ООН пройде 15-16 червня і підніме питання  стратегічних колективних дій з чіткими цілями та шляхами до виходу з кліматичної кризи, глобальної пандемії, економічних диспропорцій та соціальної нерівності. Саміт об’єднає понад 25 тисяч лідерів ООН, бізнесу, уряду та громадянського суспільства, щоб підвести підсумки прогресу, виділити сфери для більшого впливу та стимулювати колективні дії з вирішення питань для досягнення змін.

Для учасників Глобального договору ООН реєстрація на участь у Саміті безкоштовна.

РЕЄСТРУЙТЕСЯ вже сьогодні.


Що було у березні


8 березня світ відсвяткував Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир

Повсюдно ліквідувати всі форми дискримінації щодо всіх жінок і дівчаток ‒ таким є перше завдання 5 ЦСР до 2030 року. За даними ООН, жодна країна світу досі не досягла ґендерної рівності, хоча переваги від цього, у тому числі й економічні, є безпрецедентними. Нині тема дня ООН ‒ «Жінки на керівних посадах: досягнення рівноправного майбутнього в епоху COVID-19» ‒ покликана привернути увагу до праці жінок, які стоять на передовій боротьби з коронавірусом та ефективно її очолюють, а також до непропорційно великої ноші, яка лягла на жінок через пандемію.В Україні вдруге відбувся захід Ring the Bell for Gender Equality

10 березня в шістдесяти країнах світу одночасно відбулася подія Ring the Bell for Gender Equality. Захід присвячений  розвитку економічної спроможності жінок, і Україна долучилася до нього вдруге. Через карантинні обмеження захід пройшов у онлайн-форматі, але більшість спікерів змогли взяти участь в обговореннях особисто, у приміщенні «Освіторії» в Києві. Столичному заходу передували аналогічні ініціативи у Львові, Харкові, Вінниці та  Херсоні. Спеціальною темою цьогорічного заходу стало «Жіноче лідерство».

ЯК ЦЕ БУЛО.Стартувала робота над першим проєктом з колективних дій для протидії корупції

Робоча група працює над розробкою навчального онлайн-курсу для малого та середнього бізнесу на тему антикорупції. В основі курсу — оновлена Типова антикорупційна програма НАЗК. Проєкт реалізовують експерти з бізнесу, державного та громадського секторів. Учасники розробляють відеокурс на базі Типової програми від НАЗК. Наступна зустріч Консультативного комітету відбудеться 12 квітня.

ДЕТАЛІ ПРО ПРОЄКТ


В Україні відкрився Sustainable Strategies Institute

Sustainable Strategies Institute (SSI) відкрився 14 березня 2021 у партнерстві з Глобальним договором в Україні та Міжнародним інститутом бізнесу. Країнам, які прийняли Цілі сталого розвитку до 2030 року, було рекомендовано включити курси про такі цілі у навчальні процеси. Тому Глобальний договір ООН в Україні разом із SSI працюватиме над створенням освітніх програм для бізнесу з включення Цілей сталого розвитку у стратегічну та операційну діяльність.Відбулася конференція Making Global Goals Local Business – Georgia

Це флагманський захід Глобального договору ООН, спрямований на досягнення у східноєвропейському регіоні зеленої економіки до 2030 р. Конференція об’єднала спікерів високого рівня з Грузії, України, Польщі, Туреччини та Білорусі. Україну на конференції представили: радник віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Олексій Рябчин, виконавчий директор ДТЕК  Дмитро Сахарук, співзасновник і голова наглядової ради Greencubator Роман Зінченко, комерційний директор Caparol Україна Андрій Король та генеральна директорка ГД ООН в Україні Тетяна Сахарук.

Деталі у нас НА САЙТІ
Відеозаписи дискусій

Поширити новину: