Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками» вже у 55 територіальних громадах України!

Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками» вже у 55 територіальних громадах України!

ДТЕК Енерго розпочинає прийом заявок на щорічний конкурс «Громада своїми руками». Будь-який житель 55 територій, де розвивається бізнес компанії, може взяти участь у проекті і виграти до 55 тис. грн на реалізацію своєї ідеї щодо покращення рідного міста. Також в рамках чергового етапу будуть реалізовані 15 великих проектів на суму до 500 тис. грн. Загальний бюджет конкурсу становить 30 млн грн. Заявки приймаються з 19 березня до 1 травня 2018 року.

Нововведення цього сезону – проекти з енергоефективності в ЖКГ і екології матимуть преференції і отримають додаткові бали (5-10) конкурсної комісії. Подробиці умов конкурсу можна прочитати тут.

Цього року конкурс міні-грантів охопить 55 територій в семи областях: Дніпропетровській, Донецькій і Луганській (контрольована територія), Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській, Запорізькій.

Оцінювати конкурсні роботи будуть комісії, які створені на територіях. Також передбачено онлайн-голосування через сайт соціального партнерства http://spp-dtek.com.ua, де жителі зможуть вибрати найкращі проекти, 10 із яких у кожному місті/районі отримають додаткові 5 балів до рейтингу оцінок конкурсної комісії. Після основного конкурсу буде оголошено національний етап, де відповідна комісія на чолі з Глобальним договором ООН визначить 5 кращих проектів на всіх територіях. Вони отримають додатково від 20 до 100 тис.  грн.

З минулого року було прийнято рішення розширити можливості проекту та перейти від локальних проблем мешканців до впровадження масштабних проектів. Для цього на 15 територіях (Павлоград, Першотравенськ, Тернівка, Зеленодольська ОТГ, Добропілля, Білицьке, Білозерське, Новодонецьке, Курахово, смт Миронівський, Ладижин, Бурштин, Добротвір, Щастя, Енергодар) буде реалізовано великі проекти щодо благоустрою міст на суму до 500 тис. грн. Мешканці зможуть обрати серед 3-х ідей саме ту, яку вони вважають найголовнішою для подальшої реалізації.

Також нагадуємо, що з 2016 року активну участь у конкурсі беруть не лише жителі міст, а й мешканці сіл територій діяльності компанії ДТЕК. Саме завдяки їх надзвичайній активності конкурс змінив назву з «Міста своїми руками» на «Громаду своїми руками».

Етапи конкурсу «Громада своїми руками»:

19 березня — 1 травняприймання заявок

3 травня — 18 травняобробка заявок, підготовка до голосування

21 травня – 8 -червняробота Конкурсних комісій в регіонах та онлайн-голосування за міні-гранти

11 червня – 29 червня - Онлайн-голосування за кращу ідею великого гранту

25 червня - 6 липня - оголошення переможців і видавання міні-грантів в регіонах

9 липня — 3 серпня - робота національної комісії, оголошення і видавання додаткових грантів кращим проектам з усіх територій

6 липня – 30 листопада - виконання і презентації міні-проектів і великих проектів

Глобальний договір запрошує бізнеси приєднатися до конкурсу «Громада своїми руками» та масштабувати його!

Приєднатися


ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК


Підписатися на новини