Назад до програм
22.11.2021

IT nation 2.0

Освітній проєкт IT nation 2.0: безоплатна онлайн-освіта для жителів Східного регіону, які прагнуть розвиватися та працювати в сфері IT

Мета

Проєкт «IT nation 2.0» покликаний забезпечити додаткові можливості для працевлаштування та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці жителям підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей і регіону Приазов’я (Бердянський, Мелітопольський і Пологівський райони Запорізької області) через надання сучасної ІТ-освіти.

Учасники мають можливість пройти навчання за одним із 4 напрямів:  

 • Frontend Base / Веброзробник (HTML)
 • Frontend Advanced / Просунутий Фронтенд розробник
 • QA Manual / Ручне тестування програмного забезпечення
 • QA Automation /Автоматизоване тестування програмного забезпечення.

Навчання безкоштовне і проходить в онлайн-форматі, що дозволяє незалежно від місця перебування долучитися до запланованих активностей.  Серед них:

 • Навчання за обраним напрямом на платформі Powercode Academy.

Курси розраховані як на тих, хто тільки почав цікавитися ІТ, так і на спеціалістів, які б хотіли поглибити свої знання.

 • Корисні вебінари з hard і soft skills від фахових менторів в ІТ сфері, що дозволять не лише посилити навички, а й зорієнтують у можливостях обраної сфери. 

Усі вебінари доступні у записі, переглянути відео можна за посиланням. Також у доступі презентації.

 • Драйвовий онлайн-хакатон, який навчить працювати в команді та розширить професійну і дружню комунікаційну мережу в ІТ.
 • Фінальний кемп, насичений цікавими активностями, серед яких онлайн-ярмарок вакансій та знайомство з фахівцями провідних IT-компаній.   

У найуспішніших випускників навчальної платформи буде можливість пройти додаткове навчання (Python/ English in IT/ Cyber security). Учасниці проєкту зможуть долучитись до активностей “Woman in IT Club” (вебінари, менторська підтримка, комьюніті).

Після закінчення навчання учасники проєкту можуть впровадити здобуті навички в ІТ-сфері, розпочати власні стартапи чи продовжити навчання та самореалізацію у сфері сучасних технологій.

До участі мали змогу долучитися особи віком 15+, які наразі проживають на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей, а також у регіоні Приазов’я (Бердянський, Мелітопольський і Пологівський райони Запорізької області). 

 

Для учасниць проєкту IT nation 2.0 передбачено окремі активності:

     1. Серія вебінарів, на яких дівчата дізнаються більше про лідерство, управління та ефективні комунікації. Вебінари будуть цікаві всім учасницям незалежно від їх спеціалізації. Матеріали можна переглянути за посиланнями: вебінари та презентації.

На онлайн-зустрічах розглядатимуться теми лідерства, балансу між роботою та особистим життям (Work life balance), менеджменту, кар’єрного розвитку тощо. 

    2. Неформальна спільнота «Woman in IT Club», яка передбачає:

 • менторську підтримку учасницям проєкту від фахівчинь різних напрямків;
 • консультації та поради щодо власного розвитку;
 • можливість розробляти спільні проєкти.

 

Станом на травень 2022 року до участі у проєкті зареєстровано 1705 осіб. Учасники продовжують навчатися, усі заплановані активності реалізовуються.

 

Ми у facebook

Ми в Instagram

Партнерство

Ми запрошуємо бізнеси та громаду підримати проєкт IT nation 2.0 і долучитися до участі як інформаційні партнери.

Із питань партнерства звертайтеся до Оксани Погорілко, координаторки проєкту  IT nation 2.0, за тел.  +380930936427 або ел. адресою itnation2021@gmail.com.

У разі виникнення запитань щодо проєкту звертайтесь до команди IT nation 2.0:

тел. +38 093 467 03 21 (менеджерка проєкту), +38 050 021 00 42, ел. адреса: itnation2021@gmail.com.

 

Контактна особа програми
Оксана Кавтиш
Менеджерка проєкту IT nation 2.0