Назад до програм
22.11.2021

IT nation 2.0

Освітній проєкт IT nation 2.0: безоплатна онлайн-освіта для жителів Східного регіону, які прагнуть розвиватися та працювати в сфері IT

Мета

Проєкт «IT nation 2.0» покликаний забезпечити додаткові можливості для працевлаштування та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці жителям підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей і регіону Приазов’я (Бердянський, Мелітопольський і Пологівський райони Запорізької області) через надання сучасної ІТ-освіти.

Учасники мають можливість пройти навчання за одним із 4 напрямів:  

  • Frontend Base / Веброзробник (HTML)
  • Frontend Advanced / Просунутий Фронтенд розробник
  • QA Manual / Ручне тестування програмного забезпечення
  • QA Automation /Автоматизоване тестування програмного забезпечення.

Навчання буде проходити в онлайн-форматі, що дозволить незалежно від місця перебування долучитися до запланованих активностей.  Серед них:

  • Навчання за обраним напрямом на платформі Powercode Academy.

Курси розраховані як на тих, хто тільки почав цікавитися ІТ, так і на спеціалістів, які б хотіли поглибити свої знання.

  • Корисні вебінари з hard і soft skills від фахових менторів в ІТ сфері, що дозволять не лише посилити навички, а й зорієнтують у можливостях обраної сфери. 
  • Драйвовий онлайн-хакатон, який навчить працювати в команді та розширить професійну і дружню комунікаційну мережу в ІТ.
  • Фінальний кемп, насичений цікавими активностями, серед яких онлайн-ярмарок вакансій та знайомство з фахівцями провідних IT-компаній.   

У найуспішніших випускників навчальної платформи буде можливість пройти додаткове навчання (Python/ English in IT/ Cyber security). Учасниці проєкту зможуть долучитись до активностей “Woman in IT Club” (вебінари, менторська підтримка, комьюніті).

Після закінчення навчання учасники проєкту можуть впровадити здобуті навички в ІТ-сфері, розпочати власні стартапи чи продовжити навчання та самореалізацію у сфері сучасних технологій.

Участь можуть узяти: особи віком 15+, які наразі проживають на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей, а також у регіоні Приазов’я (Бердянський, Мелітопольський і Пологівський райони Запорізької області). 

Зареєструватись у проєкті можна за посиланням

Набір триватиме до 6 січня 2022 року (включно).

Навчання безкоштовне.

У разі виникнення запитань звертайтесь до команди проєкту IT nation 2.0:

тел. +38 050 021 00 42, ел. адреса: itnation2021@gmail.com.

Ми у facebook

Ми в Instagram

Партнерство

Ми запрошуємо бізнеси та громаду підримати проєкт IT nation 2.0 і долучитися до участі як інформаційні партнери.

Із питань партнерства звертайтеся до Оксани Погорілко, координаторки проєкту  IT nation 2.0, за тел.  +380930936427 або ел. адресою itnation2021@gmail.com.


Освітній Проєкт “IT nation 2.0” став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого Громадській спілці «Мережа Глобального Договору в Україні» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Громадської спілки «Мережа Глобального Договору в Україні» і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Контактна особа програми
Оксана Кавтиш
Менеджерка проєкту IT nation 2.0