Назад до програм
22.11.2021

IT nation 2.0

Освітній проєкт IT nation 2.0: безоплатна онлайн-освіта для тих, хто прагне розвиватися та працювати в сфері IT

Мета

Проєкт «IT nation 2.0» був покликаний забезпечити додаткові можливості для працевлаштування та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці жителям підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей і регіону Приазов’я (Бердянський, Мелітопольський і Пологівський райони Запорізької області) через надання сучасної ІТ-освіти. Та після початку повномасштабної війни було прийнято рішення розширити територію дії проєкту на всю територію країни.

Учасники мають можливість пройти навчання за одним із 4 напрямів:  

  • Frontend Base / Веброзробник (HTML)
  • Frontend Advanced / Просунутий Фронтенд розробник
  • QA Manual / Ручне тестування програмного забезпечення
  • QA Automation /Автоматизоване тестування програмного забезпечення.

У червні було здійснено донабір на спеціальність QA Manual (Ручне тестування програмного забезпечення). До участі у проєкті запрошувались особи віком від 17 років, які наразі проживають на підконтрольній Україні території.

Навчання на проєкті безкоштовне і проходить в онлайн-форматі, що дозволяє незалежно від місця перебування долучитися до запланованих активностей.  Серед них:

  • Навчання за обраним напрямом на платформі Powercode Academy.

Курси розраховані як на тих, хто тільки почав цікавитися ІТ, так і на спеціалістів, які б хотіли поглибити свої знання.

  • Корисні вебінари з hard і soft skills від фахових менторів в ІТ сфері, що дозволять не лише посилити навички, а й зорієнтують у можливостях обраної сфери. 

Усі вебінари доступні у записі, переглянути відео можна за посиланням. Також у доступі презентації.

  • Онлайн-хакатон  “IT Nation HACK 2.0”, що відбудеться у вересні. Учасники проєкту працюватимуть в командах вирішуючи кейси з розробки та тестування. 

Запрошуємо компанії долучитись до події в якості партнерів (itnation2021@gmail.com).

  • Фінальний кемп, насичений цікавими активностями, серед яких онлайн-ярмарок вакансій та знайомство з фахівцями провідних IT-компаній. Запрошуємо до партнерства потенційних роботодавців.

Найуспішніші учні навчальної платформи вже проходять додаткове навчання (Python/ English in IT/ Cyber security).

Випускники проєкту вже шукають роботу та стажування. Ми зібрали їх резюме у базу і пропонуємо для перегляду  потенційним роботодавцям. Тож якщо ваша компанія шукає в команду ініціативних й готових до активної роботи IT-фахівців, запрошуємо переглянути  БАЗУ РЕЗЮМЕ та знайти у ній потенційних співробітників.

 

Для учасниць проєкту IT nation 2.0 команда запустила окремі активності:

     1. Серію вебінарів, на яких дівчата дізнаються більше про лідерство, управління та ефективні комунікації. Матеріали можна переглянути за посиланнями: вебінари та презентації.

На онлайн-зустрічах розглядаються теми лідерства, балансу між роботою та особистим життям (Work life balance), менеджменту, кар’єрного розвитку тощо. 

    2. Неформальну спільноту «Woman in IT Club», на яку вже зареєструвалося 150 учасниць.  Дівчата отримують менторську підтримку від фахівчинь різних напрямків, а також консультації та поради щодо власного розвитку. 

Менторками спільноти вже виступили:

 

Станом на червень 2022 року до участі у проєкті зареєстровано майже 4000 осіб. Учасники продовжують навчатися, усі заплановані активності реалізуються.

Після закінчення навчання учасники проєкту можуть впровадити здобуті навички в ІТ-сфері, розпочати власні стартапи чи продовжити навчання та самореалізацію у сфері сучасних технологій.

 

Ми у facebook

Ми в Instagram

Партнерство

Ми запрошуємо бізнеси та громаду підримати проєкт IT nation 2.0 і долучитися до участі як інформаційні партнери.

Із питань партнерства звертайтеся до Оксани Погорілко, координаторки проєкту  IT nation 2.0, за тел.  +380930936427 або ел. адресою itnation2021@gmail.com.

У разі виникнення запитань щодо проєкту звертайтесь до команди IT nation 2.0:

тел. +38 093 467 03 21 (менеджерка проєкту), +38 050 021 00 42, ел. адреса: itnation2021@gmail.com.

 

Контактна особа програми
Оксана Кавтиш
Менеджерка проєкту IT nation 2.0